Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri Yeni

Biz kadınların olmazsa olmazları arasındadır tığ işi oya modelleri. En kolayını ama en gösterişlisini isteriz her zaman. Kadinask sitesi olarak sizlerle her zaman oya modellerinin en güzel ve en kolay olanını paylaşmak istedik. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan oyalar her gelinin olmazsa olmazı olmaya günümüzde de devam etmektedir. Kadınların örgü işlerine ne kadar meraklı olduklarını hepimiz biliyoruz. Tığ işi örgü modelleri ile pek çok çeyiz hazırlanmakta pek çok havlu kenarı dikilmekte ve gündelik hayatta kullanılan pek çok ürünün temeli atılmaktadır.

 

Hanımların tığ işi sevdası, beraberine çok güzel bir sanat dalını geliştirmiştir. Tığ işi sayesinde birçok model dikilmiş ve hanımlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Tığ işi havlu kenarları en çok merak edilen, hanımlar tarafından araştırılan ve sıklıkla da başarılı olunan modeller arasında yer almaktadır. Hayal ettiğiniz her türlü motifi oluşturmanız mümkündür. Bunun yanı sıra oluşturmuş olduğunuz motifi havlunuza ya da kullanmak istediğiniz yere dikebileceğiniz gibi bunları ileride kullanmak için saklamanız da mümkündür.

 

Havlu Kenarı İçin Tığ İşi Oya

Havlu kenarı dikmek özellikle genç kızların ya da genç kızı evlendirecek kişilerin en çok yapmış olduğu işler arasında yer almaktadır. Havlu işleri sayesinde insanlar çeyizlerini hazırlamaktadırlar. İnternet sitemiz aracılığı ile siz de çeyizinizde kullanmak üzere birbirinden güzel motifleri görebilir yapılışları ile beraber bu modelleri öğrenebilirsiniz.

Tığ işi oya modelleri sayesinde siz de çok kolay bir şekilde evleriniz için havlu kenarı hazırlayabilir, bunları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza ilişkin detayları da sizle paylaşmış bulunuyoruz. Siz de sitemizi takipte kalın ve her geçen gün onlarca farklı modelin nasıl yapılacağını sitemiz aracılığı ile öğrenin

Yorum Yap