Oya modelleri hakkında

İğne oyası kirpi modeli çok güzel bir oya örneği özelliğindedir.Oya modelleriniz ile Yeni yazmaları tığ işi oya modelleriniz ile süsleyin!

Oya modelleri hakkında

KadinASK.com oya işleri, oya modelleri sitemizde anlatımlı iğne oyaları paylaşımlarına ağırlık vererek siz degerli ilgili bayanlarımızın begenisine sunuyoruz. Resimli anlatımların yanı sıra videolu iğne oyaları paylaşımlarınada yer yer yerveriyor ve siz degerli Kadinask.com takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

 

İğne oyası yelpaze modeli yapılışı videosundan sonra şimdi kirpi modelinin yapılışının videosunu sitemize yükledik. Sizlerde yeni yeni oya modelleri öğrenmek isterseniz iğne oyaları kategorisini sık sık ziyaret etmelisiniz. Hobiler sitesi olarak ziyaretçilerimizin bizden en çok istediği el işleri arasında iğne oyası yer aldığı için bizde iğne oyalarına ağırlık vermiş durumdayız. Anlatımlı modellere de sıklık vererek siz değerli ziyaretçilerimizin iğne oyaları konusunda kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak istiyoruz.http://www.kadinask.com sitemizi takip ederek en yeni oya işleri modellerini takip etmiş olursunuz.

En yeni oya modellerimizi derledikten sonra bu makaleyi paylaşan editörlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.Begeni veya şikayetlerinizi oya modelleri konularımızın altında ki yorum kısmına yazmanız bizi mutlu edecektir.Yeni bir makalede buluşmak üzere sevgi ile kalın. http://www.kadinask.com

 

Yorum Yap