Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarları modelleri

Havlular evlerimizde olmazsa olmazlardan birisidir.Hangi eve giderseniz gidin. çeşit çeşit el emegi  göz  nuru havlu görebilirsiniz. Kadınlarımız  bu havluları itinayla süsler püsler kullanıma hazırlar.Kalite açısından çok önem verilen havlulara kullanıma almadan önce hanımlarımız rutuş olarak havlu kenarlarına el emegi göz nuru dokunmalar yapmaktadır.Görsel açıdan bir çok havlu kenarı modelleri vardır.Komşularında gördüklerinden daha farklı havlu modelleri oluşturmak için internette dolaşır en güzel havlu kenarları modellerini inceleyerek zevklerine uygun en dogru havlu kenarı modellerini arastırıp kendi begenilere göre yeni havlu kenarı modelleri tasarlarlar. KadinASK.Com olarak size fikir verebilecek en yeni havlu kenarı modellerini araştırıp begenilerinize sunuyoruz.

Farklı havlu kenarı nakışı teknikleri

Havlu kenarına yapılan motifleri çok farklı alanlarda kullanmak amacıylada yapabiliyor hanımlarımız. El becerisi ve yaratıcılık duygusu geliştikçe, farklı havlu kenarı nakışı tekniklerinde yeni yaratıcılıklar katar evimizin hanımları. İşin tekniğini kavrandıktan sonra kendi zevkine göre örnekler ya da modeller olusturur hanımlar tabikide.

 

Hanımlarımızın yaptıkları havlu kenarlarında kullanılan farklı görsel detaylarla süslemekde mümkündür. Çeyiz bohçalarına konulabilmek ya da boş zamanları değerlendirmek adına yapılacak zevkli bir uğraşlardan biri olan havlu kenarı oya işlerine örnek olabilecek  bazı örnekleri sizlerin begenisine sunuyoruz.

Resimleri daha büyük ekranda görebilmek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap