En yeni oya modelleri

Sizler için kaliteli içerige sahip yeni bir makale ile  yeniden sizlerleyiz. evet sizler için yeni oya modellerini araştırdık. En güzel tığ oyası modelleri ile en güzel yazmaları çevirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şık ve modern olan yeni tığ oyalarını örmek konusunda çok hevesli olacaksınız. Çünkü çok sevilen ve herkesin hayranlıkla bakacağım tığ oyası modelleri ile sizi baş başa bırakıyoruz. En güzel oyayı örmek için tığ oyası modelleri sizi bekliyor. Siz de birbirinden güzel ve şık olan oya modellerini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yeni Yılın Efsane Tığ Oyaları

Yeni yılla beraber oya modelleri içinde ayrı yeri olan İğne oyası modellerinin şıklığından çok fazla söz edilmeye başlanmıstır. 2017 tığ oyası örnekleri ile bu ezber bozulabilir. En güzel şekilde kullanılacak olan oyalar ile yazmalar kalitelerini kalite katacak yeni oya modelleri ile renklenecekler. Siz de beceri ve tecrübelerinizi katlamak istemez misiniz iz? Bu sizin için çok büyük avantaj olacak.

Yeni Yılda Muhteşem Seçenekler

Yeni yıl da tığ oyası modelleri muhteşem seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı bile. Örgü örme işinin örgü tutkunlarının ve hobi olarak yapan herkesin çok hoşuna gidecegi cok belli oluyor. Yazma kenarları oya işlemeleriyle buluşunca güzellikleri ve  kaliteleri daha da artacak. Tığ ile harikalar oluşturmaya hazır mısınız 😉

En Şık Tığ Oyası Çeşitleri

Tığ uzun yıllardan beri örgü örmek için kullanılıyor. Tığ oyası modelleri ile en güzel oyalar yapılıyordu. Yine yapılmaya devam edeceği belli zaten. Şık ve oldukça kibar olan tığ örgüsü ile yapılan oyalar her sene oldugu gibi üzerine dikkatleri ve ilgiyi topluyor. O halde siz de dikkatiniziEn yeni oya modelleri üzerinde toplamak ister misiniz 🙂 Böylece oldukça kaliteli oyalar örmek de sizin için çok zevkli hale gelecegi şimdiden belli oluyor.

Sizler için seçtigimiz yazma, tülbent ve tığ işlerini aşagıda örnekleriyle sunuyoruz.

Çeyizlik İğne Oyası Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri ve İğne Oyası Örnekleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri ve İğne Oyası Örnekleri

Yorum Yap