Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

Çocukların Gözüyle Çocuk Odaları Tavan Tasarımları

Bu haftanın  ilginç oda dekar ve tasarımları konusunda aslında evimizin en tatlı  ve önem verdigimiz  çocuklarımızın  odalarına el atalım istedik. Çocuk odaları için en renkli ve en yaratıcı Çocukların Gözüyle tavan tasarımlarını sizin için arastırıp bir makale halinde ilgilerinize sunuyoruz 😉

Çocuk odaları için göze hitap eden tavan tasarımları

Evin bu bölümü genellikle yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü olabildiğince kullandığımız, farklı renkler, sevimli oyuncaklar, değişik perdeler ya da ilginç duvar kağıtları gibi bir çok şeyi kullandıgımız alanları oluyor.

Önem verdigimiz odalarda hiçbir şey sıkıcı olmamalıdır. Mobilyalar, zemin renkleri , duvarlar hatta tavan bile düz bir beyazla geçiştirilmemelidir.

Sizler için çocuğunuzun odasında kullanmanız için farklı tavan aksesuarları değinecegiz, bu sayede çocuğunuzun odasını dekore ederken farklı ve etkileyici tavan tasarımlarından yararlanabilir  fikir sahibi olabilirsiniz.

Tavan, bütün odaların önemli birer bölümüdür, bu yüzden de tıpkı duvarlar ve zemin gibi dekore edilmeleri gerekir.

Farklı ve ilginç tavan tasarımı şüphesiz ki bütün odaların ve evin genel görünümünü değiştirecektir.

Çocukların odalarında klasik avizeler cocuklara hitap etmez. Peki işler nasıl yürür cocuk odalarında? Yavrularınızın daha çok seveceği farklı aydınlatmalar tercih etmelisiniz.

Örneğin birkaç çiçek, kalp ya da bir Hello Kitty tasarımı, küçük prensesinizin odası için harika bir seçenek olabilir.

Eğer bir erkek çocuğuna sahipseniz de, futbol ya da araba tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu havalı tavan tasarımlarının dışında odaya birkaç duvar resmi ekleyerek oda içinde uyum sağlanmasını kolaylaşabilir.

Seçtiğimiz etkileyici tavan tasarımlarını görmek için aşağıya inin ve çocuğunuzun sahip olduğu sıkıcı tavanı harika bir çocuk odasına dönüştürmek için hangi tasarımı seçeceğinize bir bakın. Çocugunuz ve sizin için harika olacagından emin olabilirsiniz.

 

  

Yorum Yap